Grupy biblijne

Naszym celem jest, byśmy jako Wspólnota nieustannie podążali w kierunku życia, którego centrum jest Chrystus.

Wraz ze wzrostem duchowym ludzie przemieszczają się z jednego etapu na następny. Dzieje się to na niezliczoną ilość sposobów. Czasem dość przypadkowo, a czasem bardzo intencjonalnie.

Bez względu na to, w jakiej jesteś grupie, chcemy mieć pewność, że masz wszystko, co potrzebne, by się poruszać w kierunku życia z Chrystusem w centrum.

RUCH PROCES UCZNIOSTWA

POZNAWANIE CHRYSTUSA

Ci, którzy wciąż poznają Chrystusa, znajdują się na duchowych rubieżach. I chociaż mogą już dłuższy czas uczęszczać do kościoła, wciąż nie są przekonani do twierdzeń chrześcijaństwa. Uczęszczają do kościoła, ale nie są zaangażowani w Kościół A ich najczęstszym teologicznym zmaganiem jest wiara w Chrystusa.

POCZĄTKI W CHRYSTUSIE

Ci, którzy wzrastają w Chrystusie, akceptują podstawowe prawdy wiary i mają pewne doświadczenie w duchowych praktykach. Chociaż chcą się rozwijać, to trudno im wynieść ich wiarę poza mury budynku kościelnego.

BLISKO CHRYSTUSA

Ci, którzy są blisko Chrystusa, czynią swą relację z Jezusem częścią swego codziennego życia. Codziennie zwracają się do Boga poprzez duchowe praktyki. Są pewni Bożej obecności i mocy, zaczynają przejawiać znaki duchowej transformacji. Ta grupa jest kręgosłupem Wspólnoty.

CHRYSTUS W CENTRUM

Ci, którzy są Chrystocentryczni, są zakochani w Bogu i są siłą napędową w pracy dla Chrystusa. Ofiarują, służą i ewangelizują więcej niż ktokolwiek inny. Zadania, jakie są w Kościele, nie są dla nich trudnymi wyzwaniami. Znajdują się oni na krawędzi duchowej wielkości.